Dodany: 2011-03-01 12:09:07

Jak warto budować z ekipą czy samodzielnieJakakolwiek budowa czy to mała czy duża będzie nas kosztowała. Dosłownie i w przenośni. Kosztowała to z pewnością, przygotujcie dużo środków, bo zazwyczaj i tak wychodzi więcej niż to zakłada nasz kosztorys – śmieje się architekt gorzów.

 

Niestety, taka jest prawda, często potrzebny będzie kolejny kredyt. Powstaje jednak pytanie, czy zdecydować się na budowę samodzielną czy z ekipą budowlaną? Moim zdaniem zależy to od wielu czynników – mówi architekt szczecin. Zacznijmy może od małej teoretycznie budowy jaką jest dom jednorodzinny. Wiadomo, że ktoś kto nie zna sie kompletnie na budowlance nie ma szans w tym starciu.

 

Często jest jednak tak że w rodzinie znajdzie się ktoś, kto zna się na elektryce, kładzeniu płytek itp. Jak to mówią – szwagier najlepszą ekipą budowlaną – śmieje się architekt szczecin. W tym wypadku damy sobie radę. Jeżeli jednak nasza budowa polega na postawieniu ‘na nogi” nowej hali sportowej, czy basenu nie mam co liczyć na to, że obejdzie się bez fachowców. Chociaż na to określenie trzeba uważać. Różnie to bywa. Ekipa budowlana jest potrzebna w 90 procentach. Tak więc lepiej na wszelki wypadek popytać o dobre namiary. Zawsze mogą się okazać przydatne.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak warto budować z ekipą czy samodzielnie
Nick: