Dodany: 2011-03-01 11:53:02

Na czym polega kosztorysowanieDziś z pomocą w wyjaśnianiu nam niektórych okresleń przychodzi nam rewelacyjny architekt szczecin. Chciałbym zapytać o to, na czym polega przygotowywyanie kosztorysów. Kosztorysy jak wyjaśnia architekt gorzów to takie obliczenia, plany potencjalnych cen, i kosztów jakie poniesiemy wskutek budowy.

 

Oczywiście w kosztorysie ceny są przyjęte i dzięki niemu możemy dowiedzieć się tylko niektórych rzeczy i ogólny zarys pieniędzy jakie będziemy musieli przygotować – przypomina architekt szczecin. Kosztorys sporzadza się m.in  po to, aby określić ceny wykonania jakiegoś zdania, o czym wspomniałem wyżej, przez inwestora kosztorys sporzadzany jest w celu określenia możliwości i opłacalności realizacji danego projektu. Wykonawca natomiast wykonuje kosztorys w celu przekonania się, jak będą wyglądały przyszłe rozliczenia. Dzięki kosztorysom możliwe jest rozstrzyganie sporów. W

 

ykonuje się je także w celach dowodowych. Dzięki takiemu kosztorysowi możliwa jest wycena nieruchomości, którą chcemy sprzedać. Kosztorysy wykonuje się w następujących branżach: Budownictwo, Renowacja zabytków, Energetyka czy Górnictwo. Więcej informacji na ten temat uzyskacie pytając konkretnego architekta.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega kosztorysowanie
Nick: