Dodany: 2011-03-01 11:36:31

Dla kogo projekty indywidualneWyjaśniłem Wam już kto to jest architekt szczecin. Wiecie, że osoba ta zarabia bardzo dużo. Warto zdać studia bo już na samym starcie architekt szczecin może liczyć na penję w wysokości od 1,500zł do 3.000 zł – jeśli zdeycuje się na zatrudnienie.

 

Jeśli jednak wybierze samodzielną drogę działania i rozkręci własny biznes te kwoty mogę się podwoić a nawet potroić. Opowiadałem już, że macie do wyboru projekty indywidualne i gotowe. Opisywałem projekty gotowe tak więc teraz chciałbym swoją i waszą uwagę skupić na projektach indywidualnych. architekt gorzów projekty indywidualne zawsze ustala od samego początku z klientem.

 

To jest najważniejsza różnica w stosunku do projektow gotowych. Klient najpierw opowiada jak widzi taką budowlę – zazwyczaj dom, mówi o kolorach, ilości pomieszczeń i metrażu. Wszystkio to stara się uwzględnić architekt. Oczywiście w granicach rozsądku. Projekty indywidualne są oczywiście droższe od projektów gotowych. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Jest to zazwyczaj kwota nawet dwukrotnie droższa. Projekty indywidualne są dobre tez dlatego, że można w każdej chwili zdecydowąć się na zmiane, nanieść jakąś poprawkę. Zapytajcie o projekty w biurach architektonicznych.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dla kogo projekty indywidualne
Nick: