Dodany: 2011-03-01 11:31:27

Czym są projekty gotowePisałem już bardzo dużo na temat architekt szczecin. Wiecie jak bardzo ważną role w życiu publicznym i miejskim pełni taka osoba. Bez architekt szczecin trudno byłoby sobie wyobrazić kolejne powstające budowle. To właśnie dzięki architekt gorzów mamy okazję podziwiać nowe powstające centra handlowe, bloki czy wierzowce.

 

Nie muszę chyba przypominać, że bez projektu nie powstałby żaden z tych budynków. Teraz czas wyjaśnić co oferuje nam architekt. Możemy wybrać pomiędzy dwoma rodzajami projektów – projektu gotowego i projektu indywidualnego. Dziś chciałbym wyjaśnić czym jest projekt gotowy. A więc projekty gotowe są to projekty – najczęściej domów (w 90%), ktore architekt tworzy sobie „od tak”. Projekt gotowy charakteryzuje zawsze niższa cena oraz to, że zazywczaj nie da się go wykupić na wyłączność.

 

Co to dla Nas oznacza? Oznacza to to, że w projekcie gotowym nie ma możliwości dokonania zmian – tak więc musimy zaakceptować projekt – a więc i nasz przyszły dom w stanie takim jaki się on znajduje. Po drugie ktoś może wykupić ten sam projekt co sprawi, że np. za kilka miesięcy sąsiad będzie miał taki sam dom obok nas. Projekty gotowe często możecie znaleźć też na stronach internetowych.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są projekty gotowe
Nick: