Dodany: 2011-03-01 11:20:24

Czy prowadzenie biura architektonicznego jest opłacalneSą zawody takie które już na samym starcie sa bardzo opłacalne. Wiadomo, że najlepiej jest studiowąć kierunki ścisłe a najmniejszą szansę na dobrze płatną prace będą mieli humaniści.

 

Generalnie rzecz ujmując jest to prawda, jednak dużo także zależy od tego czy i w jakim stopniu absolwent jest obrotny. biuro architektoniczne szczecin założone przez młodego architekta to bardzo opłacalna sprawa. Oczywiście zawsze na początku trzeba dołożyć do interesu, tym bardziej, jeśli zakładamy biuro architektoniczne szczecin w miejscu, w którym jest już jakieś renomowane biuro architektoniczne szczecin. Na samym poczatku swojej kariery młody architekt może liczyć na zarobiki od 1,500zł do nawet 3000zł.

 

Jeśli firma dobrze się rozkęci i pozyska ciekawych kontrachentów i klientów można liczyć na naprawdę spore obroty finansowe. Jeśli będziemy jednynym lub jednym z np. dwóch biur architektonicznych w mieście możemy liczyć na praktycznie wszystkie zlecenia wykonywane przez miasto czy jego mieszkańców. Nie muszę tłumaczyć, że to chyba bardzo dobrze! Oczywiście są to tylko rozważania poparte statystykami. Wszystko wychodzi zawsze w praktyce. Powiem tylko tyle: warto spróbować, macie duże szanse.

Nick: