Dodany: 2011-03-01 11:10:39

Jak zostać architektemNapisałem wam, wszystko co wiem na temat osoby architekt szczecin. Dziś chciałbym wam przedstawić to co musi zrobić architekt gorzów aby móc zostac architektem. Aby zostać architektem należy przede wszystkim odbyć studia na kierunku architekt szczecin na jednej z polskich uczelni politechnik.

 

Studia są bardzo ciężkie i i przygotowują do twórczej pracy na wysokim poziomie. Oczywiście można wybrać różną drogę może być to architekt zieleni, krajobrazu lub po prostu zwykłym architektem. Pamiętajcie o tym, że nie każdy może nawet dostać się na te studia. Tu zamiast wiedzy, najbardziej pod uwagę bierze się zdolności w rysunku. Często jest tak, że z tysięcy nawet kandydatów wybiera się 50. Egzamin polega np. na narysowaniu postaci bajkowej najlepiej jak się potrafi.

 

Następnie specjalnie oddelegowana komisja wybiera najładniejsze ich zdaniem prace. Wreszcie kandydaci przechodzą konkurs - zwykle z matematyki, ale czasem również z języka polskiego i obcego. Niestety, samo ukończenie studiow nie daje praktycznie nic. Aby zostać architektem musimy zdać dodatkowy państwowy egzamin oraz przejść 3-letnie praktyki (jeden rok na budowie i dwa lata w pracowni architekta).

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak zostać architektem
Nick: