Dodany: 2014-03-19 09:33:44
 

Usługi: koncepcje programowo-przestrzenneWitam was wszystkich. Naszym dzisiejszym tematem będzie praca pracownia projektowa gdynia i koncepcje programowo-przestrzenne, które takie biuro wykonuje. Oczywiście robi to tylko na zlecenie i jest to dość wysoko opłacana rzecz, ale w niektórych sytuacjach konieczna.

 

Koncepcje programowo-przestrzenne pracownia projektowa gdynia wykonuje przy wszystkich rodzajach inwestycji. Są to opracowania wstępne, które przygotowuje pracownia projektowa gdynia i które poprzedzają projektowanie. Po co się je przygotowuje? Są sporządzane dla ogólnej oceny atrakcyjności inwestycyjnej albo stadium wykonalności. Zazwyczaj takie koncepcje programowo-przestrzenne wykonuje się dla terenów o funkcji mieszkaniowej, usługowej i przemysłowej.

 

Chodzi o to, aby inwestor wiedział, czy opłaca się inwestować w daną działkę i czy nie lepiej znaleźć inne miejsce pod swój projekt. Taka koncepcja bierze pod uwagę bardzo wiele różnych czynników, jak położenie, dojazd, jakość gruntu. Jest to niezwykle istotne, ponieważ taka inwestycja jest bardzo poważna i pochłania ogromne pieniądze..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Usługi: koncepcje programowo-przestrzenne
Nick: