Dodany: 2014-03-18 14:35:18

Usługi: projekty zagospodarowania terenuJeżeli planujecie budowę domu, to pewnie doskonale znacie już pracownia projektowa gdynia. Dlaczego powinniście? Bo to właśnie oni przygotowują projekty zagospodarowania terenu, które są niezbędne przy uzyskiwaniu zgody na budowę domu.

 

Na czym polega więc praca takiego pracownia projektowa gdynia i do czego w ogóle służy takie pozwolenie? Jest to uzupełnienie zakupionego projektu domu, które dopasowuje projekt do warunków, jakie panują na konkretnej działce. Takie opracowanie, wykonane przez pracownia projektowa gdynia jest niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę. Taki projekt powinien zawierać na pewno usytuowanie i układ istniejących i powstających obiektów budowlanych.

 

Konieczne jest oznaczenie wejść i wjazdów zarówno na posesję oraz liczby kondygnacji, co ma znaczenie dla powstającej budowli i warunków działki. Na takim projekcie musi pojawić się przebieg sieci uzbrojenia działki – to absolutnie podstawowa rzecz. Dochodzi do tego układ komunikacyjny i układ zieleni oraz bilans terenu z uwzględnieniem podziału na klasy gruntu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Usługi: projekty zagospodarowania terenu
Nick: