Dodany: 2014-03-18 12:48:57

 

Usługi: inwentaryzacje architektoniczneDziś chcę omówić temat związany z pracą pracownia projektowa gdynia. Będziemy jednak mówić na razie o tylko jednym elemencie pracy pracowni, a dokładnie o inwentaryzacji architektonicznej.

 

Co w ogóle oznacza takie pojęcie? Jest to zakres prac pracownia projektowa gdynia, którzy wkraczają do budynku i wykonują pomiary, które pozwalają na dokładne odwzorowanie architektury i położenia elementów w danym obiekcie. Może to być zarówno mieszkanie, dom jak i jakiś ważny zabytek. Nie ma to znaczenia dla pracownia projektowa gdynia. Na podstawie tych pomiarów pracownia projektowa gdynia może zrobić animację 2d lub 3d, która dokładnie odwzorowuje pomieszczenia.

 

Do czego może to być potrzebne? Chociażby do remontu mieszkania albo jego przebudowy; do oceny stanu technicznego budynku; do wykonania nowych instalacji; wydzielenia nowych lokali mieszkalnych lub prawnego podziału nieruchomości. We wszystkich tych projektach najważniejsza jest ich dokładność, dlatego takie zlecenie jest raczej drogie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Usługi: inwentaryzacje architektoniczne
Nick: