Dodany: 2014-03-18 12:39:30

 

Usługi: badania archeologiczneDzisiaj zajmiemy się tematem badań archeologicznych, które odbywają się przy okazji odkryć albo często podczas przebudowy i odnalezienia jakiś fragmentów budowli sprzed wieków. Wtedy właśnie wkraczają specjaliści z pracownia projektowa gdynia, którzy zajmują się prowadzeniem badań archeologicznych.

 

Na czym takie badania polegają? Wszystko zależy od tego, z jaką sytuacją mamy do czynienia. Generalnie, jest to zazwyczaj bardzo żmudny i długotrwały proces w czasie którego specjaliści z pracownia projektowa gdynia odgrzebują i badają poszczególne elementy takiego odkrytego zabytku.

 

Wszystko musi być robione z największą ostrożnością, ponieważ każdy niedelikatny ruch grozi uszkodzeniem materiału, z którym mają do czynienia. Stąd te wszystkie pędzelki, którymi odsypuje się kolejne warstwy piachu i kurzu. W pracach archeologicznych ważna jest nie tylko delikatność, ale przede wszystkim wiedza. Trzeba wiedzieć, czy odnalezionych element jest zabytkiem, czy też fragmentem bezużytecznym dla badań i pochodzącym z współczesnych czasów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Usługi: badania archeologiczne
Nick: