Dodany: 2012-01-24 12:51:27

Co do biblioteczkiKażdy, kto kocha czytać książki marzy, by kiedyś w swoim domu posiadać miejsce jakim jest biblioteczka. Architekt szczecin niejednokrotnie planował biblioteczki dla swoich klientów, jednak zawsze wyglądała ona inaczej.

 

Architekt szczecin uważa bowiem, że tak jak salon powinien być niemal zawsze w tym samym – otwartym, jasnym stylu, tak biblioteczka powinna być tak zaaranżowana jak życzy sobie tego klient, tak jak czuje się najlepiej. Niektórzy uwielbiają jasne biblioteczki, inni cieszą się kiedy przy niewielkiej lampce można czytać niemalże w półmroku.

 

Architekt szczecin uważa jednak, że każdy powinien w swej biblioteczce posiadać masę wygodnych i bezpiecznych regałów na książki, komód na starsze gazety ora wygodną kanapę lub fotel – nawet bujany, który pozwoli na zrelaksowanie się przy ulubionej lekturze. Oświetlenie, to również istotna kwestia w biblioteczce, Warto zafundować sobie zarówno lampę, która daje dużo światła, ale i mniejszą, która czyni nastrój, ciszę i pozwala nam w pełni wejść w historię, którą poznajemy dzięki książce. Architekt szczecin zwraca również uwagę na to, by na biblioteczkę wybierać małe przestrzenie – takie są zdecydowanie przyjemniejsze na tego typu miejsce..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Co do biblioteczki
Nick: