Dodany: 2012-01-24 12:34:22

Jak zaaranżować przytulną sypialnięW każdym mieszkaniu czy domu architekt szczecin ma za zadanie zaplanować miejsce, które służyć będzie jako sypialnia zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Architekt szczecin ma kilka sprawdzonych sposobów na to jak zaplanować sypialnię, by stanowiła ona miejsce nie tylko odpoczynku, ale i miejsce pełnej intymności.

 

Każda sypialnia powinna być wyposażona w ogromne łóżko – metalowe lub drewniane w zależności od wymagań klienta, które to łóżko powinno stać od strony południowej. Kolorystyka w sypialni powinna dominować jako przytulne, lekkie, pastelowe barwy, a całość powinna być uwypuklona pięknym oświetleniem jednak z przewagą małych lampek nie zaś dużych ‘’górnych’’ świateł, które zazwyczaj nie nadają się do przytulnych sypialni jakie staramy się stworzyć .

 

Architekt szczecin zwraca również uwagę na delikatne dodatki w sypialni, jak świeczki zapachowe, czy ozdoby na ścianach jak choćby ramki ze zdjęciami, które doskonale nadają się jako dodatek sypialni zarówno da osoby dorosłej jak i dziecka. Ważne są również pasujące do wszystkiego firany lub zasłony – skomponowane z kolorem jaki dominuje w danej sypialni..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak zaaranżować przytulną sypialnię
Nick: