Dodany: 2012-01-24 12:05:46

Czy kolory mają wpływ na wygląd pomieszczeń Tak jak mebel, rośliny i ozdoby maja wpływa na to jak wygląda przestrzeń, którą okupujemy – tak samo istotne w aranżacji wnętrz są kolory – o czym przekonuje architekt szczecin.

 

Architekt szczecin uważa, że kolorami możemy zdziałać cuda – niezależnie od powierzchni jaką mamy do dyspozycji. Ważne jest przeznaczenie danego wnętrza. A więc pokój dziecięcy – nawet  ten, który wydaje się zbyt duży jak dla dziecka – w odpowiedniej , ciepłej tonacji jasnych barw wyda się ogromnie przytulny i ciepły, nawet dla malucha.

 

Architekt szczecin radzi by sypialnia również aranżowana była w ciepłych tonacjach, a jaskrawe, żywe kolory pozostawić do salon, czy jadalni, które powinny pobudzać do działania domowników. Barwy kuchni i łazienki to również jasna tonacja, bo w takiej najlepiej odpoczywa się leżąc w wannie, a także przygotowując posiłek. Ciemne kolorystyka to raczej domena biblioteczek, gdzie dopasowujemy drobne lampki, które nadają klimatu tego miejsca. Architekt szczecin radzi, by kolory brac pod uwagę zawsze zanim zaczniemy meblowanie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy kolory mają wpływ na wygląd pomieszczeń
Nick: