Dodany: 2012-01-24 11:55:41

Jak zaaranżować małą łazienkęWiele bloków powstaje dziś na tyle nieciekawie, że pomieszczenia, które są tam planowane nijak się mają do codzienności, życia rodziny – zwłaszcza z dziećmi.

 

Architekt szczecin niejednokrotnie projektował mieszkania w blokach, jednak zawsze łazienka przegrywała z metrażem do rozdzielenia, a tym samym zawsze wychodziło to najmniejsze pomieszczenie. Jednak architekt szczecin radzi by nie przejmować się małymi łazienkami, tylko tak je zaaranżować, by były one przestronne mimo braku tejże przestronności.

 

Architekt szczecin radzi, by projekt zawierał nie tylko mniejsze sanitaria – prysznic zamiast wanny, a także umywalkę podwieszaną zamiast tej stojącej na słupku. Warto również zainwestować w oświetlenie małymi lampkami, które pięknie pogłębiają przestrzeń małej łazienki. Architekt szczecin radzi również takie dobieranie kolorów do wystroju łazienki, by ta stała się bardzo przestronna dzięki tymże właśnie barwom. Mała łazienka może wydawać się duża – wystarczy, że dobrze to przemyślimy i rozplanujemy zgodnie z podyktowanymi zasadami..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak zaaranżować małą łazienkę
Nick: