Dodany: 2012-01-24 11:46:24

Czym powinien wyróżniać się projekt domu wielorodzinnegoW latach 80’tych jak grzyby po deszczu powstawały domy wielorodzinne. Przypominały one nieco bloki, jednak były mniejsze, niższe i nie należały zazwyczaj do żadnych wspólnot mieszkaniowych.

 

Architekt szczecin projektując dziś obiekt wielorodzinny musi mieć na uwadze fakt, iż wszelkie instalacje i systemy muszą zostać tak poprowadzone by każda z rodzin, która zamieszka w danym obiekcie mogła z niego w pełni korzystać. Architekt szczecin coraz rzadziej projektuje domy wielorodzinne, gdyż niewielu klientów się na to decyduje. Dlaczego?

 

Dom wielorodzinny spora przestrzeń jak w przypadku domku jednorodzinnego, jednak obecność sąsiadów jak w bloku, co odbiera radość z mieszkania w takich warunkach. Architekt szczecin coraz częściej domy jednorodzinne projektuje na terenach miejskich jednak poza ścisłym centrum – tam rację bytu mają takowe obiekty, chętnie kupowane przez kilka zaprzyjaźnionych ze sobą rodzin, bliskich. Architekt szczecin  uważa również, że podział działki przed domem wielorodzinnym często stanowi spory problem, dlatego tez ludzie coraz rzadziej decydują się na takie rozwiązania,.

Nick: